news
Iluzja na festiwalu w Opolu

11.05.2017
PECTUS jest jednym z zespołów, które zagrają na koncercie "Premiery i Debiuty" 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Telewizja Polska wyłoniła uczestników koncertu. Bracia Szczepanikowie zaprezentują w Opolu "Iluzję" - swój najnowszy, przebojowy singiel.

PECTUS strzela gole

11.04.2017
Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Była to prestiżowa impreza towarzysząca Międzynarodowym Targom Piłki Nożnej. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi. PECTUS zagrał śpiewająco

PECTUS wręczy "złotą płytę" firmie BIG STAR

28.03.2017
Koncert PECTUS w Kaliszu będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na fakt, że będzie to wydarzenie promujące dużą ogólnopolską akustyczną trasę zespołu. Będzie to też wydarzenie szczególne i niecodzienne dla kaliskiej firmy Big Star. Zarząd firmy otrzyma bowiem od zespołu złotą płytę

"Serce dla Julii" - niezwykłe spotkanie przy kolacji

15.03.2017
Uroczy wieczór w towarzystwie dwóch wspaniałych kobiet - taki był efekt licytacji w aukcji "Serce dla Julii", w której nagrodą była kolacja z Zespołem PECTUS. Spotkanie wylicytowała pani Monika z Lęborka i przekazała wygraną swojej teściowej - pani Lucynie, która jest wielką fanką zespołu.

Akustyczny strzał w dziesiątkę

25.02.2017
Koncerty akustyczne okazały się strzałem w dziesiątkę - donoszą fani zespołu PECTUS, którzy w ciągu ostatnich miesięcy mieli możliwość uczestniczenia w tego rodzaju wydarzeniach na terenie całego kraju. Nabierająca rozpędu trasa Zespołu to przede wszystkim koncerty akustyczne, w salach mniejszych i większych, w ośrodkach i centrach kultury - zawsze wypełnionych po brzegi.

<< < 1 2 3 4 5 6
...
44 > >>
Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS