news
MOSKWA: PECTUS gra z Estonią i Rosją

12.06.2017
3 czerwca w Moskwie rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Artystów ART-Football. PECTUS, wspierając Reprezentację Artystów Polskich, zagrał w dwóch meczach: z Estonią i z Rosją. Emocji sportowych było mnóstwo.

Ruszył sezon koncertów plenerowych

12.06.2017
Zespół PECTUS rozpoczął cykl koncertów plenerowych. Bracia Szczepanikowie podczas letniej trasy zajrzą niemal w każdy zakątek Polski.

Dzień Dziecka w Dzień Dobry Polsko

01.06.2017
1 czerwca Zespół PECTUS był gościem porannego programu "Dzień Dobry Polsko" w TVP

Festiwal w Opolu jednak bez PECTUS

21.05.2017
Kochani, Pectus miał wystąpić podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu w trzech koncertach - 9 czerwca w koncercie Premier, a 11 czerwca w koncercie jubileuszowym Maryli Rodowicz oraz After Party. Tym razem niestety wygrała polityka, a nie sztuka, czego niezmiernie żałujemy. W wolnej Polsce każdy obywatel ma prawo do własnych poglądów politycznych, czy to lekarz, nauczyciel, czy artysta. Polityka jest bagnem, do którego mimowolnie dzisiaj wciągnięci zostali wszyscy, nawet nasi fani, którzy wcale nie muszą mieć na to ochoty. I to Was drodzy fani przepraszamy, że jednak nie będziemy mogli, w tym dla nas ważnym festiwalu, gdzie 10 lat temu debiutowaliśmy, uczestniczyć. Mamy nadzieję, że spotkamy się na licznych koncertach w całym kraju. "Iluzja", nasza premierowa piosenka jest właśnie o tym, z czym dziś przyszło nam się mierzyć, że nie zawsze czarne jest czarne, a białe jest białe, bez względu na jaki kanał przełączymy. Jest też o tym, że to w nas samych musimy znaleźć mądrość w ocenie rzeczywistości.

PECTUS ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

15.05.2017
Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

<< < 1 2 3 4 5 6
...
46 > >>
Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS