Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Koncert "Bracia patrzcie jeno", to najlepiej oglądany koncert świąteczny w TVP

 Najlepsze wyniki oglądalności spośród grup mediowych w czasie minionych świąt miała grupa TVP. Niemal co trzeci Polak w czasie kilku świątecznych dni oglądał programy Telewizji Polskiej, a koncert z Białegostoku, prowadzony przez Zespół PECTUS przyciągnął przed telewizory miliony telewidzów.


- To dla nas wielki zaszczyt, a zarazem sukces. Długo przygotowywaliśmy się do tego koncertu. Zaprosiliśmy do udziału w nim m.in. naszych serdecznych przyjaciół, z którymi chwilę temu nagraliśmy płytę z tradycyjnymi polskimi kolędami i pastorałkami. Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu Polaków zechciało spędzić czas w naszym towarzystwie i razem z nami kolędować - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Podczas koncertu wystąpili tacy artyści jak: Urszula, Kasia Kowalska, Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Szymon Chyc Magdzin, Mateusz Grędziński, Sylwia Wojciechowska i kapela"Pogórzanie" z Jastrzębi.

W telewizji w czasie Świąt Bożego Narodzenia można było obejrzeć również inne koncerty z udziałem braci Szczepaników: np. „Hej kolęda” z Krakowa czy „Wigilijna Tytka” z Poznania. Wszystkie cieszyły się wysoką oglądalnością.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS