news
Koncert "Bracia patrzcie jeno", to najlepiej oglądany koncert świąteczny w TVP

 Najlepsze wyniki oglądalności spośród grup mediowych w czasie minionych świąt miała grupa TVP. Niemal co trzeci Polak w czasie kilku świątecznych dni oglądał programy Telewizji Polskiej, a koncert z Białegostoku, prowadzony przez Zespół PECTUS przyciągnął przed telewizory miliony telewidzów.


- To dla nas wielki zaszczyt, a zarazem sukces. Długo przygotowywaliśmy się do tego koncertu. Zaprosiliśmy do udziału w nim m.in. naszych serdecznych przyjaciół, z którymi chwilę temu nagraliśmy płytę z tradycyjnymi polskimi kolędami i pastorałkami. Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu Polaków zechciało spędzić czas w naszym towarzystwie i razem z nami kolędować - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Podczas koncertu wystąpili tacy artyści jak: Urszula, Kasia Kowalska, Natalia Szroeder, Piotr Cugowski, Szymon Chyc Magdzin, Mateusz Grędziński, Sylwia Wojciechowska i kapela"Pogórzanie" z Jastrzębi.

W telewizji w czasie Świąt Bożego Narodzenia można było obejrzeć również inne koncerty z udziałem braci Szczepaników: np. „Hej kolęda” z Krakowa czy „Wigilijna Tytka” z Poznania. Wszystkie cieszyły się wysoką oglądalnością.

Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS