news
ILUZJA - nowy singiel Zespołu PECTUS

 „Iluzja” to tytuł najnowszego singla Zespołu PECTUS. Jego premiera odbyła się w sobotę 7 stycznia. Mądry, głęboki tekst i energetyzujące brzmienie - to recepta zespołu na przebój. Czy nim się stanie?

Końcówka minionego roku była dla Zespołu PECTUS niezwykle pracowita. Pomimo tego, że trwała szeroko zakrojona promocja płyty z kolędami, a wraz z nią świąteczna trasa koncertowa, nie przeszkodziło to, aby bracia Szczepanikowie pracowali nad zupełnie nowymi projektami. Dzięki ich uporowi, pracowitości i zaangażowaniu powstał nowy singiel, który już od stycznia podbijał będzie listy przebojów.


O czym opowiada nowy utwór?


- To opowieść o tym, że żyjemy w świecie iluzji. Jesteśmy karmieni pięknymi, kolorowymi zdjęciami, które my, nasi znajomi, wszyscy - wstawiamy np. na profile społecznościowe. Za tym jednak kryje się inna rzeczywistość. Tego prawdziwego życia często nie widzimy, bo nie chcemy go widzieć. Tak naprawdę, wszyscy chcemy żyć tym iluzorycznym światem: od celebrytów, polityków po zwykłych zjadaczy chleba. Wszystko jest iluzją - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.


Już w grudniu powstał teledysk do singla, a wraz z nim pomysł na nowy wizerunek zespołu. Zwykłe szare i czarne garnitury zamieniły się w kolorowe, neonowe kreacje. To w nich właśnie wystąpił PECTUS podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem.

Premiera telewizyjna singla „Iluzja” miała miejsce 7 stycznia w Dzień Dobry TVN. Premiera radiowa - w wieczornej Liście Przebojów Radia Zet. A już teraz nowy utwór grupy PECTUS można usłyszeć we wszystkich liczących się rozgłośniach w całym kraju.

 

 

Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS