Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Kolacja dla "Serca dla Julii"

Aukcja dla ratowania serca Julki zakończona. Kolacja z Zespołem PECTUS została wylicytowana za kwotę 990 złotych i taka kwota trafiła na konto fundacji, która zbiera pieniądze na operację chorej dziewczynki.

Julia urodziła się w 2003 roku z bardzo skomplikowaną wadą serca i płuc. Pierwsza operacja odbyła się w październiku 2006 roku w Stanford (USA) i zakończyła powodzeniem. Niestety po 10 latach od zabiegu, nastąpiła konieczność wykonania pilnej reoperacji. Nie można zwlekać z wykonaniem tego zabiegu, gdyż w przeciwnym razie dojdzie do nieodwracalnych zmian w sercu. Jedyną szansą jest dla niej powrót do Stanów Zjednoczonych. Koszt operacji to trzy miliony złotych. Czasu na zebranie całej kwoty jest niewiele, gdyż zabieg został zaplanowany już na 10 marca 2017.

- To był powód, dla którego bez zastanowienia zaangażowaliśmy się w tę akcję. Zaproponowaliśmy licytację kolacji w naszym towarzystwie - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.


Na odzew nie trzeba było długo czekać. Po kilku dniach, cena kolacji wzrosła do 990 złotych i taką kwotą aukcja się zakończyła. Kolację wylicytowała Monika z Lęborka. Chce zaprosić na kolację z Zespołem PECTUS swoją teściową, która jest wielką fanką zespołu i dla której spotkanie z Tomkiem, Markiem, Mateuszem i Maćkiem będzie spełnieniem jednego z marzeń.


Na tę niezwykłą kolację, która odbędzie się już w marcu, zaprasza warszawska restauracja „La mia Italia”. Cały dochód z licytacji wpada prosto na konto "Serce dla Julii".

 

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS