Premiera nowego singla PECTUS "ILUZJA"

Dzień Dobry TVN oraz Lista Przebojów Radia ZET, czyli ogólnopolska premiera najnowszej piosenki Pectus.

 

więcej >>

"Bracia patrzcie jeno..." - kolędy w Białymstoku

W stolicy Podlasia odbył się koncert"Bracia patrzcie jeno - kolędy z Białegostoku". W kościele na Dziesięcinach kolędy zaśpiewały polskie gwiazdy m.in. Pectus, Kasia Kowalska, Piotr Cugowski, Urszula i Natalia Szroeder. Koncert został wyemitowany drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia w TVP1

 

więcej >>

Pracowita zima - trasa koncertowa ruszyła

Ruszyła świąteczno-noworoczna trasa koncertowa Zespołu PECTUS, a wraz z nią ogólnopolska kampania promująca nową płytę. Zespół jest zapraszany do najpopularniejszych mediów ogólnopolskich i lokalnych

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

PECTUS feat. URSZULA DUDZIAK "Nowy Jork, jazz i styl"

news
Kolacja dla "Serca dla Julii"

Aukcja dla ratowania serca Julki zakończona. Kolacja z Zespołem PECTUS została wylicytowana za kwotę 990 złotych i taka kwota trafiła na konto fundacji, która zbiera pieniądze na operację chorej dziewczynki.

Julia urodziła się w 2003 roku z bardzo skomplikowaną wadą serca i płuc. Pierwsza operacja odbyła się w październiku 2006 roku w Stanford (USA) i zakończyła powodzeniem. Niestety po 10 latach od zabiegu, nastąpiła konieczność wykonania pilnej reoperacji. Nie można zwlekać z wykonaniem tego zabiegu, gdyż w przeciwnym razie dojdzie do nieodwracalnych zmian w sercu. Jedyną szansą jest dla niej powrót do Stanów Zjednoczonych. Koszt operacji to trzy miliony złotych. Czasu na zebranie całej kwoty jest niewiele, gdyż zabieg został zaplanowany już na 10 marca 2017.

- To był powód, dla którego bez zastanowienia zaangażowaliśmy się w tę akcję. Zaproponowaliśmy licytację kolacji w naszym towarzystwie - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.


Na odzew nie trzeba było długo czekać. Po kilku dniach, cena kolacji wzrosła do 990 złotych i taką kwotą aukcja się zakończyła. Kolację wylicytowała Monika z Lęborka. Chce zaprosić na kolację z Zespołem PECTUS swoją teściową, która jest wielką fanką zespołu i dla której spotkanie z Tomkiem, Markiem, Mateuszem i Maćkiem będzie spełnieniem jednego z marzeń.


Na tę niezwykłą kolację, która odbędzie się już w marcu, zaprasza warszawska restauracja „La mia Italia”. Cały dochód z licytacji wpada prosto na konto "Serce dla Julii".

 

Sklep

PECTUS - Debiutancka Płyta

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS