news
Kolacja dla "Serca dla Julii"

Aukcja dla ratowania serca Julki zakończona. Kolacja z Zespołem PECTUS została wylicytowana za kwotę 990 złotych i taka kwota trafiła na konto fundacji, która zbiera pieniądze na operację chorej dziewczynki.

Julia urodziła się w 2003 roku z bardzo skomplikowaną wadą serca i płuc. Pierwsza operacja odbyła się w październiku 2006 roku w Stanford (USA) i zakończyła powodzeniem. Niestety po 10 latach od zabiegu, nastąpiła konieczność wykonania pilnej reoperacji. Nie można zwlekać z wykonaniem tego zabiegu, gdyż w przeciwnym razie dojdzie do nieodwracalnych zmian w sercu. Jedyną szansą jest dla niej powrót do Stanów Zjednoczonych. Koszt operacji to trzy miliony złotych. Czasu na zebranie całej kwoty jest niewiele, gdyż zabieg został zaplanowany już na 10 marca 2017.

- To był powód, dla którego bez zastanowienia zaangażowaliśmy się w tę akcję. Zaproponowaliśmy licytację kolacji w naszym towarzystwie - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.


Na odzew nie trzeba było długo czekać. Po kilku dniach, cena kolacji wzrosła do 990 złotych i taką kwotą aukcja się zakończyła. Kolację wylicytowała Monika z Lęborka. Chce zaprosić na kolację z Zespołem PECTUS swoją teściową, która jest wielką fanką zespołu i dla której spotkanie z Tomkiem, Markiem, Mateuszem i Maćkiem będzie spełnieniem jednego z marzeń.


Na tę niezwykłą kolację, która odbędzie się już w marcu, zaprasza warszawska restauracja „La mia Italia”. Cały dochód z licytacji wpada prosto na konto "Serce dla Julii".

 

Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS