news
PECTUS w nowych autach

 1 lipca w salonie Auto Centrum Lis w Kaliszu zespół Pectus odebrał 4 samochody Mitsubishi Outlander i ruszył nimi w dalszą zaplanowaną trasę koncertową po Polsce. Wszystkie cztery auta są sygnowane autografami członków zespołu i logiem PECTUS design.

- Nie mogliśmy wyobrazić sobie lepszych ambasadorów dla naszej firmy niż zespół Pectus – wyjaśnia Malwina Lis z AUTO CENTRUM LIS. - Auto Centrum Lis to firma rodzinna, która cały czas dzięki zaufaniu mieszkańców Kalisza i okolic może rozwijać się na lokalnym rynku. Bardzo zależało nam na tym aby nasz przyszły ambasador marki reprezentował podobne wartości. Podczas pierwszego spotkania z Tomkiem , Mateuszem, Markiem i Maciejem nie mieliśmy już żadnych wątpliwości, że zespołowi Pectus takie właśnie wartości przyświecają. Podczas rozmowy okazało się, że już wcześniej zdarzyli poznać naszą markę przy okazji zakupu samochodu marki Mitsubishi kilka lat temu w naszym salonie – dodaje.

Symboliczne przekazanie kluczy nastąpiło już 13 maja podczas wyjątkowego koncertu akustycznego w hali UAM w Kaliszu. W pierwszą lipcową sobotę zespół mógł już przetestować i obejrzeć swoje nowe auta podczas odwiedzin w salonie przy ul. Częstochowskiej.

- Każdy z braci otrzymał samochód marki Mitsubishi Outlander w wersji Intese Plus z silnikiem benzynowym 2,0 w automacie z napędem na 4 koła i nawigacją. Panowie wybrali spośród 4 kolorów. Biała perła przypadła do gustu wokaliście zespołu Tomkowi, czarna perłę wybrał gitarzysta Maciej, grafitowy metalik powędrował do perkusisty Marka, a brązowy metalik z wyjątkowym jasnym wnętrzem upodobał sobie gitarzysta basowy zespołu Mateusz. Osobiście uważam, że auta i ich kolory idealnie odzwierciedlają charaktery chłopaków. W środku znalazły się także tabliczki z nazwą i autografem członka zespołu ponieważ to specjalna limitowana wersja nazwana Pectus design – mówi Malwina Lis.

Podczas rocznej współpracy z zespołem PECTUS firma Auto Centrum Lis zaplanowała kilka ciekawych projektów. Jednym z nich będzie wydanie wspólnego kalendarza na rok 2018, którego dochód ze sprzedaży zasili konto jednej z kaliskich fundacji.

- Oprócz okresowych wizyt w serwisie planujemy jeszcze kilka spotkań z zespołem Pectus. Na pewno poprosimy chłopaków o rzetelną recenzję z jazdy naszymi autami, którą umieścimy na naszym fanpage’u. Zespół Pectus będzie także naszym gościem specjalnym podczas premiery nowego Mitsubishi Eclipse Cross pod koniec roku. Jestem pewna, że współpraca z zespołem przyniesie nam wiele ciekawych projektów, które już niedługo będziemy mogli przedstawić mieszkańcom Kalisza – zapowiada współwłaścicielka salonu.

Zespół już wyruszył nowymi samochodami w trasę.

 

Źródło: www.calisia.pl

Sklep

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS