news
Radio Złote Przeboje w domu rodzinnym Szczepaników

 Rozpoczęła się druga odsłona akcji "Wakacje z Gwiazdami w Radiu Złote Przeboje”. W jej ramach dziennikarze rozgłośni przez całe wakacje zwiedzają najważniejsze miejsca w życiu największych polskich gwiazd muzyki.

W sobotę 8 lipca, po rodzinnych Ciężkowicach i okolicach Nowego Sącza oprowadzali ich bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus.

Piotra Jaworskiego i Radio Złote Przeboje oprowadzili po swoich rodzinnych stronach. Opowiedzieli o tajemnicach, jakiej skrywają Bogoniowice i Ciężkowice, czyli miejscowości, w których przyszli na świat Szczepanikowie.

- Bracia z zespołu Pectus podzielili się z nami swoją młodzieńczą pasją. Jak się okazało ich ulubionym miejscem nie była salka koncertowa, a... boisko do piłki nożnej - mówi dziennikarz - Odwiedziliśmy też szkołę podstawową w której uczyli się muzycy. Zostaliśmy też zaproszeni do rodzinnego domu chłopaków oraz poznaliśmy ich rodziców - dodaje.

Spacer po Ciężkowicach z zespołem Pectus zakończył się wykonem ich największego przeboju w plenerowym studiu Radia Złote Przeboje na rynku w Nowym Sączu.

Sklep

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS