news
Dzisiaj startuje Festiwal w Opolu!

 Po wielu trudach przygotowań, po prawie tygodniu prób i wytężonej pracy - dzisiaj startuje 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. PECTUS wystąpi we wszystkich trzech koncertach: w piątek, sobotę i niedzielę. Dzisiaj w koncercie z okazji jubileuszu twórczości Maryli Rodowicz wykona dwa utwory. Będzie niezwykle...

- Niezwykle, bo dzisiejszy koncert będzie niecodzienny. Cała plejada artystów i doskonale znane wszystkim utwory Maryli Rodowicz. Zaśpiewamy "Małgośkę" i "Sing sing". Możemy Was zapewnić, że na scenie będzie się dużo działo - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Jeszcze więcej na scenie działo się w będzie w sobotę. PECTUS zaprezentuje w koncercie Premier swój ostatni singiel. "Iluzja" powinna tym razem zszokować publiczność, bo... wokalista za sprawą sztuczki magicznej zniknie ze sceny. To efekt współpracy ze znakomitym iluzjonistą - Marcinem Muszyńskim.

- Takie rzeczy na scenie opolskiego festiwalu jeszcze się nie działy - dodaje Tomasz Szczepanik.

Warto ten koncert obejrzeć i zagłosować na "Iluzję" w konkursie utworów premierowych.  

W niedzielę zaś PECTUS w koncercie "After party" zaprezentuje dwa utwory w wersji akustycznej, m.in. słoneczną "Barcelonę".

To oczywiste nawiązanie do powstającej właśnie akustycznej płyty Zespołu. Znajdą się na niej największe przeboje grupy, a także premierowa "Iluzja" -  w wersjach akustycznych właśnie. 

Początek festiwalu już dzisiaj. Oglądajcie TVP od 20.20 :-)

Płyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS