Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

Fanclub

Witamy w oficjalnym fanclubie zespołu PECTUS!

Wszystkich pectusomaniaków zapraszamy do zapisywania się w poczet fanów! Pokażmy ilu nas jest!

Tylko dzięki oficjalnej rejestracji w fanklubie na bieżąco będziecie otrzymywać informacje dotyczące Zespołu i akcji fanowskich. Każdy zarejestrowany fanclubowicz, będzie miał specjalne przywileje. A najświeższe informacje wysyłane będą bezpośrednio na Waszą pocztę.

Chcemy Was poznać :-)

Jak do nas dołączyć ?

Na adres ola.narewska@pectus.com.pl wyślijcie swoje dane: imię i nazwisko, adres, województwo, email i numer telefonu. Pod tym adresem otrzymacie również odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania fanklubu ogólnopolskiego, a także fanklubów wojewódzkich.

W mailu rejestracyjnym zawrzyjcie klauzulę: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grash Music Management Poland w celach marketingowych. Grash Music Management Poland zapewnia klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Wyrażam również zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Grash Music Management Poland, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną" 

 

JAK ZDOBYĆ AUTOGRAF BRACI SZCZEPANIKÓW?

Jeśli nie macie okazji spotkać się z PECTUS na koncertach, to można włożyć do koperty czystą kopertę z naklejonym znaczkiem i swoim adresem i wysłać do PECTUS na następujący adres:

PECTUS

POSTE RESTANTE

05-092 ŁOMIANKI


 


Twój Email
Imię i nazwisko
Twój wiek
Miejscowość
Województwo
Kraj

Potwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grash Music Management Poland w celach marketingowych. Grash Music Management Poland zapewnia klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Wyrażam również zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Grash Music Management Poland, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS