Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Iluzja na festiwalu w Opolu

PECTUS jest jednym z zespołów, które zagrają na koncercie „Premiery i Debiuty” 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Telewizja Polska wyłoniła uczestników koncertu. Bracia Szczepanikowie zaprezentują w Opolu „Iluzję” - swój najnowszy, przebojowy singiel.

Koncert „Premiery” tegorocznego Festiwalu w Opolu odbędzie się w piątek 9 czerwca. PECTUS zaprezentuje „Iluzję” - swój barwny, gitarowy singiel.

- To będzie nasz kolejny koncert na festiwalu w Opolu. Mamy do tego miejsca wielki sentyment - w Opolu przecież debiutowaliśmy i zdobywaliśmy kolejne nagrody i wyróżnienia. Za każdym razem udział w festiwalu to nas nas duże wydarzenie. Bardzo liczymy na to, że nasza „Iluzja” spodoba się i telewidzom i publiczności, zgromadzonej w Opolu - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Koncert Premier w Opolu będzie jak zawsze konkursem. W czasie smsowego głosowania widzowie TVP wybiorą laureata koncertu.

- Liczymy na naszych fanów. Głosujcie na „Iluzję” - apeluje lider Zespołu PECTUS.

„Iluzja” ma już miliony odsłoń w serwisie Youtube. Można ją usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych na terenie Polski. Oby po Festiwalu w Opolu rozgłośni, w których usłyszymy najnowszy utwór Zespołu PECTUS było jeszcze więcej.

Podkreślmy, że koncert Premier nie będzie jedynym, podczas którego wystąpi PECTUS.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS