news
Iluzja na festiwalu w Opolu

PECTUS jest jednym z zespołów, które zagrają na koncercie „Premiery i Debiuty” 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Telewizja Polska wyłoniła uczestników koncertu. Bracia Szczepanikowie zaprezentują w Opolu „Iluzję” - swój najnowszy, przebojowy singiel.

Koncert „Premiery” tegorocznego Festiwalu w Opolu odbędzie się w piątek 9 czerwca. PECTUS zaprezentuje „Iluzję” - swój barwny, gitarowy singiel.

- To będzie nasz kolejny koncert na festiwalu w Opolu. Mamy do tego miejsca wielki sentyment - w Opolu przecież debiutowaliśmy i zdobywaliśmy kolejne nagrody i wyróżnienia. Za każdym razem udział w festiwalu to nas nas duże wydarzenie. Bardzo liczymy na to, że nasza „Iluzja” spodoba się i telewidzom i publiczności, zgromadzonej w Opolu - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Koncert Premier w Opolu będzie jak zawsze konkursem. W czasie smsowego głosowania widzowie TVP wybiorą laureata koncertu.

- Liczymy na naszych fanów. Głosujcie na „Iluzję” - apeluje lider Zespołu PECTUS.

„Iluzja” ma już miliony odsłoń w serwisie Youtube. Można ją usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych na terenie Polski. Oby po Festiwalu w Opolu rozgłośni, w których usłyszymy najnowszy utwór Zespołu PECTUS było jeszcze więcej.

Podkreślmy, że koncert Premier nie będzie jedynym, podczas którego wystąpi PECTUS.

Sklep

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS