Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Akustycznie tu i tam

06.02.2017
Trasa koncertowa Zespołu Pectus nabiera tempa. Na koncerty akustyczne jesteśmy zapraszani do mniejszych i większych ośrodków kultury, do sal i klubów. Wszędzie tam nasze największe przeboje brzmią jak nowe. Zapraszamy Was na nasze koncerty np. 11 lutego do Jarocina, a w Walentynki do Żywca :-)

CAJON dla WOŚP

21.01.2017
Kwotą 660 zł zakończyła się wielkoorkiestrowa licytacja, na którą Zespół PECTUS wystawił swój jedyny i niepowtarzalny cajon*. Na tym, wykonanym na zamówienie instrumencie perkusyjnym, nagrano ostatnią płytę "Kolędy przy kominie". Cajon sygnowany jest podpisami braci Szczepaników

ILUZJA - nowy singiel Zespołu PECTUS

08.01.2017
"Iluzja" - to tytuł najnowszego singla Zespołu PECTUS. Jego premiera odbyła się w sobotę 7 stycznia. Mądry, głęboki tekst i energetyzujące brzmienie - to recepta zespołu na przebój. Czy nim się stanie? ILUZJA - teledysk

Koncert "Bracia patrzcie jeno", to najlepiej oglądany koncert świąteczny w TVP

28.12.2016
Aż 2,5 miliona osób obejrzało w czasie Świąt Bożego Narodzenia koncert najpiękniejszych kolęd "Bracia patrzcie jeno", którego gospodarzem był Zespół PECTUS. Okazuje się, że ten koncert miał największą oglądalność spośród wszystkich świątecznych koncertów emitowanych w Telewizji Polskiej. Liderzy oglądalności w Boże Narodzenie 2016

"Kolędy przy kominie" w aplikacjach

15.12.2016
Nasza nowa płyta "Kolędy przy kominie" na półkach sklepowych ma się dobrze. Utwory z płyty dostępne są w internetowych aplikacjach. Zajrzyjcie w wolnej chwili.

<< < 1 2 3 4 5
...
42 > >>
Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS