news
Dzień Dziecka w Dzień Dobry Polsko

01.06.2017
1 czerwca Zespół PECTUS był gościem porannego programu "Dzień Dobry Polsko" w TVP

Festiwal w Opolu jednak bez PECTUS

21.05.2017
Kochani, Pectus miał wystąpić podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu w trzech koncertach - 9 czerwca w koncercie Premier, a 11 czerwca w koncercie jubileuszowym Maryli Rodowicz oraz After Party. Tym razem niestety wygrała polityka, a nie sztuka, czego niezmiernie żałujemy. W wolnej Polsce każdy obywatel ma prawo do własnych poglądów politycznych, czy to lekarz, nauczyciel, czy artysta. Polityka jest bagnem, do którego mimowolnie dzisiaj wciągnięci zostali wszyscy, nawet nasi fani, którzy wcale nie muszą mieć na to ochoty. I to Was drodzy fani przepraszamy, że jednak nie będziemy mogli, w tym dla nas ważnym festiwalu, gdzie 10 lat temu debiutowaliśmy, uczestniczyć. Mamy nadzieję, że spotkamy się na licznych koncertach w całym kraju. "Iluzja", nasza premierowa piosenka jest właśnie o tym, z czym dziś przyszło nam się mierzyć, że nie zawsze czarne jest czarne, a białe jest białe, bez względu na jaki kanał przełączymy. Jest też o tym, że to w nas samych musimy znaleźć mądrość w ocenie rzeczywistości.

PECTUS ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

15.05.2017
Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

Wręczenie złotej płyty dla firmy Big Star

15.05.2017
Sala wypełniona po brzegi, doskonała zabawa, a później owacje na stojąco - tak wyglądał sobotni koncert Zespołu PECTUS w Kaliszu. Koncert był też okazją do wręczenia Złotej Płyty firmie BIG STAR, która była sponsorem płyty "Kobiety".

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

15.05.2017
Tomk Szczepanik wspólnie z innymi znakomitymi artystami wziął udział w jubileuszu Ani Wyszkoni. Lider Zespołu PECTUS zaśpiewał z Anią utwór "W całość ułożysz mnie". Jubielusz wokalistki wyemitowała TVP2. "Co jest grane?" - TVP2, 12 maja, 22:20 - obejrzyj odcinek

<< < 1 2 3 4 5
...
44 > >>
Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS