news
Wszystkie drogi prowadzą do... Opola

18.09.2017
54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu przeszedł juz do historii. PECTUS zaznaczył się na nim bardzo wyraźnie, występując każdego dnia festiwalu. W koncercie Premier Tomek Szczepanik nawet w magiczny sposób zniknął na chwilę, by za moment pojawić się... w trójce najlepiej ocenionych utworów tego koncertu.

Dzisiaj startuje Festiwal w Opolu!

15.09.2017
Po wielu trudach przygotowań, po prawie tygodniu prób i wytężonej pracy - dzisiaj startuje 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. PECTUS wystąpi we wszystkich trzech koncertach: w piątek, sobotę i niedzielę. Dzisiaj w koncercie z okazji jubileuszu twórczości Maryli Rodowicz wykona dwa utwory. Będzie niezwykle...

PECTUS & WŁODEK PAWLIK AKUSTYCZNIE W STUDIO NAGRANIOWYM

29.08.2017
Już jesienią światło dzienne ujrzy nowy krążek Zespołu PECTUS. W studiu Polskiego Radia powstaje właśnie akustyczna płyta z repertuarem doskonale znanym z wcześniejszych wydawnictw Zespołu. Płytę zapowiadał będzie zupełnie premierowy utwór. Zaproszenie do udziału w nagraniach przyjął Włodek Pawlik - pianista, kompozytor, pedagog, pierwszy i jak dotąd jedyny w Polsce laureat nagrody Grammy w kategorii jazzu, którą otrzymał za płytę "Night In Calisia" (2014).

PECTUS zagra na festiwalu w Opolu

26.08.2017
Podczas 54. edycji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2017. Weźmiemy udział w trzech dniach Festiwalu w tym w koncercie Jubileuszowym Maryli Rodowicz.

Tworzymy kalendarz dla zaprzyjaźnionych fundacji

26.08.2017
Piękne samochody marki Mitsubishi i Zespół PECTUS - tylko takie zdjęcia znajdą się w kalendarzu, który właśnie tworzymy wspólnie z naszym parterem - Auto Centrum Lis z Kalisza. Kalendarz będzie dostępny jeszcze w tym roku, a dochód z jego sprzedaży zasili konta dwóch fundacji wybranych przez PECTUS i Auto Centrum Lis

<< < 1 2 3 4 5
...
47 > >>
Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS