Fanclub

Witamy w oficjalnym fanclubie zespołu PECTUS!

Wszystkich pectusomaniaków zapraszamy do zapisywania się w poczet fanów! Pokażmy ilu nas jest!

Tylko dzięki oficjalnej rejestracji w fanklubie na bieżąco będziecie otrzymywać informacje dotyczące Zespołu i akcji fanowskich. Każdy zarejestrowany fanclubowicz, będzie miał specjalne przywileje. A najświeższe informacje wysyłane będą bezpośrednio na Waszą pocztę.

Chcemy Was poznać :-)

Jak do nas dołączyć ?

Na adres ola.narewska@pectus.com.pl wyślijcie swoje dane: imię i nazwisko, adres, województwo, email i numer telefonu. Pod tym adresem otrzymacie również odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania fanklubu ogólnopolskiego, a także fanklubów wojewódzkich.

W mailu rejestracyjnym zawrzyjcie klauzulę: 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grash Music Management Poland w celach marketingowych. Grash Music Management Poland zapewnia klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Wyrażam również zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Grash Music Management Poland, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną" 

 

JAK ZDOBYĆ AUTOGRAF BRACI SZCZEPANIKÓW?

Jeśli nie macie okazji spotkać się z PECTUS na koncertach, to można włożyć do koperty czystą kopertę z naklejonym znaczkiem i swoim adresem i wysłać do PECTUS na następujący adres:

PECTUS

POSTE RESTANTE

05-092 ŁOMIANKI


 


Twój Email
Imię i nazwisko
Twój wiek
Miejscowość
Województwo
Kraj

Potwierdź zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grash Music Management Poland w celach marketingowych. Grash Music Management Poland zapewnia klientom prawo do wglądu i zmiany swoich danych osobowych. Wyrażam również zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Grash Music Management Poland, za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS