news
Obejrzyj teledysk do "Barcelony"!!!

Inspiracją do napisania piosenki jest historia trzech kobiet, których wspólny wyjazd do Barcelony zmienił bieg życia. Zetknięcie się trzech silnych osobowości, o innym punkcie widzenia oraz z bogatym bagażem doświadczeń poskutkowało jedną decyzją, że czas wziąć sprawy w swoje ręce. Barcelona, Paryż, Kraków czy Ostróda, wszędzie może się wydarzyć coś, co może odmienić nasze życie. Jednak, to my, jeśli tylko chcemy możemy decydować o swoim losie “szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tylko tego chcesz...” (śpiewa Tomasz Szczepanik w piosence “Barcelona”).

Wiele tygodni trwały przygotowania do teledysku, który ma oddać atmosferę znanej już piosenki. Scenariusz powstał na podstawie pomysłu zespołu, a teatralny charakter klipu może się odnosić do pewnego rodzaju iluzji w naszym życiu, że nie wszystko musi wyglądać tak, jak widzą to inni.

Przez kilka dni października Barcelona stała się planem zdjęciowym naszego teledysku, co wzbudzało wśród turystów i mieszkańców spore zainteresowanie. Zwłaszcza podczas kręcenia scen z ZARY – tancerką z hiszpańskiej szkoły flamenco, na placu przed Katedrą Santa Eulalia zebrał się tłum widzów.

Do realizacji klipu zespół zaprosił reżysera Jacka Majewskiego oraz operatorów braci Michała i Wojtka Węgrzyn -w marcu 2013 do kin trafi ich debiut fabularny pt.: “Nie myśl o tym” – polecamy. Wcześniej jednak premiera teledysku PECUS “Barcelona”.

Patron medialny w Barcelonie Ewa Nowak www.happy-barcelona.pl Jeśli chcecie się wybrać do stolicy Katalonii i szukacie atrakcji bądź osobistego przewodnika po mieście skontaktujcie się z Ewą, która jest pasjonatką historii tego pięknego miasta.

PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS