news
Akustyczna jesień z Włodkiem

 Nie próżnujemy. Choć jeszcze lato, już układamy naszą jesienną, akustyczną trasę koncertową. Wyruszamy w nią razem z Włodkiem Pawlikiem.

- Przed nami kilkadziesiąt akustycznych koncertów, a na nich nasze największe przeboje i wspaniały gość: Włodek Pawlik, którego zaprosiliśmy do nagrania naszej ostatniej płyty. Utwór "Do góry do nogami" wykonywany razem z Włodkiem, zaprezentowaliśmy podczas festiwalu w Sopocie. Teraz chcemy go zagrać w mniejszych miejscowościach, w salach koncertowych w całej Polsce - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Akustyczna trasa koncertowa dedykowana jest miejscowościom, które nie miały do tej pory możliwości goszczenia znanych wykonawców.

- Chcemy dotrzeć do ośrodków kultury, które dysponują nawet niewielkimi salami. Koncerty akustyczne to propozycja wyjątkowa. Kontakt z publicznością jest na nich bardziej intymny, stąd potrzeba spotkania z mniejszą liczbą fanów niż np. na koncertach plenerowych - wyjaśnia Maciej Szczepanik.

Lista miejscowości jesiennej trasy koncertowej nie jest jeszcze zamknięta.

- Dlatego zachęcamy organizatorów koncertów, dyrektorów ośrodków kultury i sal koncertowych do kontaktu z naszym managementem. Mamy dla Was ciekawą ofertę - zapewnia Marek Szczepanik.

Kontakt:
Manager Zespołu - monikapaprocka@pectus.com.pl
Road Manager - sylwiajasko@pectus.com.pl

PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ
SPONSOR GŁÓWNY


Oficjalna strona zespołu PECTUS