news
Wielki Mecz TVN-WOŚP i piękna bramka Maćka Szczepanika!!!

Już po raz 3. na stadionie przy Łazienkowskiej, stanęły naprzeciwko siebie drużyny piłkarskie TVN i WOŚP. Po ciężkiej rywalizacji lepsi okazali się zawodnicy TVN. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

W ekipie TVN, której kapitanem był Grzegorz Kajdanowicz, zagrali między innymi Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasz Zubilewicz. Z Jerzym Owsiakiem na boisko wybiegli między innymi Maciej Stuhr, Rafał Karwot czy Michał Jelonek. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 2:2.

W drugiej połowie 3. bramkę uzdobyła TVN. Dla WOŚP bramki strzelili Ireneusz Jeleń i Tomasz Iwan. Dla TVN dwa razy Robert Stockinger i raz Maciej Szczepanik.

Jesteśmy mega dumni!!!

wielkimecz.tvn.pl/aktualnosci,2292,n/wielki-mecz-tvn-kontra-wosp-2019-zobacz-relacje,299120.html