news
III Turniej BOGONI BALANCE za nami

 Już po raz trzeci rodzinne Bogoniowice braci Szczepaników stały się miejscem zaciętej sportowej rywalizacji i ¶wiadkiem wielkich piłkarskich emocji. Rozegrano tam bowiem trzeci już Turniej Piłkarski Bogoni Balance. Drużyny czterech braci zmierzyły się ze sob± na boisku piłkarskim.

O tym, że piłka nożna to druga po muzyce miło¶ć zespołu PECTUS, przekonywać nikogo nie trzeba. Bracia Szczepanikowie raz po raz spotykaj± się na boiskach piłkarskich w całej Polsce, a ze swoj± drużyn± PECTUS FOOTBALL TEAM wygrali już niejeden pojedynek.

Turniej BOGONI BALANCE jest dla nich zawsze szczególnym wydarzeniem - przede wszystkim dlatego, że jest rozgrywany w rodzinnej miejscowo¶ci, tuż przy starym, rodzinnym, drewnianym domu Szczepaników.

- To była już trzecia edycja tego turnieju i mam wrażenie, że każda kolejna jest coraz lepsza - podsumowuje Tomek Szczepanik.

Ten turniej to rywalizacja czterech trzyosobowych drużyn. Dlaczego czterech? Bo braci w PECTUSie jest czterech. Każdy z nich prowadzi jedn± drużynę. Graj± systemem "każdy z każdym".

W tym roku zwycięzcami została drużyna Tomka. Pozostali nie mog± doczekać się rewanżu.

Sponsorem turnieju jest firma Bogoni Balance Food - oczywi¶cie z Bogoniowic

PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS