news
Top of the Top w Sopocie

16.08.2022
Wybrzmiały pierwsze nuty Festiwalu Top of the Top w Sopocie. I tu się pojawimy. Zagramy już w czwartek, 18 sierpnia na deskach Opery Leśnej. Nie możecie tego przegapić!

Opolskie wspomnienia

16.08.2022
Za nami kolejna odsłona Festiwalu w Opolu. Facebook PECTUS

PECTUS Bella Ciao

04.11.2021
2 listopada 2021 roku, to dzień wyjątkowy - nie tylko ze względu na fakt, że Tomasz Szczepanik - lider zespołu Pectus obchodzi swoje okrągłe 40. urodziny, ale także z powodu nowego singla zespołu PECTUS, który w tym dniu trafił do fanów grupy. „Bella Ciao” to utwór już dobrze znany - dzisiaj możemy go posłuchać w nowym wykonaniu, w nowej aranżacji, z dodatkiem pectusowej energii i z ogromną dawką wrażliwości Braci Szczepaników. PECTUS Bella Ciao - posłuchaj

III Turniej BOGONI BALANCE za nami

11.05.2021
Już po raz trzeci rodzinne Bogoniowice braci Szczepaników stały się miejscem zaciętej sportowej rywalizacji i świadkiem wielkich piłkarskich emocji. Rozegrano tam bowiem trzeci już Turniej Bogoni Balance. Drużyny czterech braci zmierzyły się ze sobą na boisku piłkarskim.

Nowa płyta w placówkach pocztowych

14.12.2020
Druga kolędowa płyta Zespołu PECTUS już dostępna. Właśnie trafiła do placówek pocztowych w całej Polsce. Tam można nabyć książkowe wydanie wraz z bonusem.

<< < 1 2 3
...
59 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS