news
OTWIERAMY KONCERTY: #nasza ekipa koncertowa

25.06.2020
300 000 osób, tyle pracuje w sektorze kultury, czyli co najmniej tyle co w hotelarstwie i gastronomii. Prawie 150 000 osób pracuje każdego roku żeby przygotować i wyprodukować koncerty oraz zadbać o bezpieczeństwo publiczności. Wszystko to po to, żebyśmy mogli dzielić się z Wami naszą muzyką i wspólnie ją przeżywać. Wśród osób związanych z organizacją wydarzeń artystycznych znajdują się nie tylko najbardziej znane gwiazdy, ale także instrumentaliści, chórki, menedżerowie, tancerze, fachowcy od nagłośnienia i oświetlenia, twórcy scenografii i opraw wizualnych, dostawcy i monterzy sprzętu, budowniczy scen, kierowcy i logistycy, pracownicy ochrony, wizażyści, styliści , fryzjerzy, pracownicy firm sprzedających bilety. Wszyscy oni tworzą #Naszą ekipę koncertową.

Ten koncert miał moc

16.04.2020
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Nasz ostatni koncert w TVP2 obejrzało ponad milion widzów. Cieszymy się niezmiernie, że nasza propozycja spędzenia wieczoru z Zespołem PECTUS spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

"PRZEJAZDEM" - nowy klip

24.03.2020
Pectus wraz z Kayah obrazem do utworu "Przejazdem"wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego, który 26 marca obchodziłby swoje 79 urodziny! PECTUS feat. KAYAH "PRZEJAZDEM" - teledysk

15 lat ARTEGO POLSKA z naszym udziałem

17.02.2020
Ponad 300 zaproszonych gości, eleganckie stroje, piękni ludzie i wystrój rodem z Hollywood- tak w skrócie wyglądała gala Artego Stars 2020 z okazji 15-lecia marki w Polsce. Imprezę poprowadził Rafał Brzozowski, który podgrzał atmosferę swoim wokalem. Zespół PECTUS - Ambasadorzy marki - udowodnili podczas występu jak bardzo im jest bliskie Artego. To był z pewnością niezapomniany wieczór, o którym będą przypominać specjalnie zaprojektowane na tą uroczystość statuetki rozdane podczas gali.

Sylwestrowa noc pełna wrażeń

16.01.2020
Sylwestrowa noc dla Zespołu PECTUS była czasem wytężonej pracy. Po całodziennych próbach do telewizyjnej imprezy z TVN na Placu Bankowym, Bracia Szczepanikowie znakomicie zaprezentowali się w kilku przebojach, by zaraz potem pomknąć do Bydgoszczy i tam zagrać duży, multimedialny koncert. Bo przecież "Najlepiej być w podróży"...

<< < 1 2 3
...
58 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS