news
"Kobiety/Wojciech Młynarski" - premiera nowej płyty

08.11.2019
Nasze nowe muzyczne dziecko - płyta "Kobiety/Wojciech Młynarski" właśnie ujrzała światło dzienne i trafiła na półki sklepów muzycznych w całej Polsce. Jest też już dostępna w sklepach internetowych, a także w digitalu - użytkownicy Spotify, Apple Music i iTunes już ją mają w swoich bibliotekach.

Nowa płyta już w przedsprzedaży

01.11.2019
Odliczamy dni do premiery naszej nowej płyty. To już 8 listopada. Przedsprzedaż już ruszyła. Płyta w przedsprzedaży

"Głowę noś do góry" - teledysk już w sieci!

21.10.2019
I wszystko stało się jasne! Teledysk do utworu "Głowę noś do góry", który nagraliśmy wspólnie z Kasią Cerekwicką będzie promował nowy film "Jak poślubić milionera". Film już w listopadzie wchodzi do kin. Teledysk dostępny jest już teraz. Obejrzyj teledysk

PECTUS i ARTEGO razem w Turcji

16.10.2019
Gorąca Turcja, kilkudziesięciu klientów, przedstawicieli i partnerów marki Artego i seria niecodziennych wydarzeń z Zespołem PECTUS w roli głównej - w takich okolicznościach Bracia Szczepanikowie spędzili październikowy tydzień.

Nagrywamy teledysk

02.10.2019
Pracujemy nad kolejnym singlem do naszej najnowszej płyty z duetami. Do utworu "Głowę noś do góry", który wykonujemy wspólnie z Kasią Cerekwicką właśnie powstaje teledysk. Wkrótce jego emisja, a wraz z nią... niespodzianka!

<< < 1 2 3 4
...
57 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS