news
PECTUS: 15 lat na scenie - jubileusz w Opolu

02.09.2020
Zapraszamy na 57 KFPP Opole 2020, którego początek już w 4 września. Bądźcie razem z nami szczególnie 4 i 5 piątego września, kiedy to na scenie wystąpi Zespół PECTUS oraz Tomek Szczepanik w benefisie Alicji Majewskiej. JUBILEUSZ PECTUS NA FESTIWALU W OPOLU

OTWIERAMY KONCERTY: #nasza ekipa koncertowa

25.06.2020
300 000 osób, tyle pracuje w sektorze kultury, czyli co najmniej tyle co w hotelarstwie i gastronomii. Prawie 150 000 osób pracuje każdego roku żeby przygotować i wyprodukować koncerty oraz zadbać o bezpieczeństwo publiczności. Wszystko to po to, żebyśmy mogli dzielić się z Wami naszą muzyką i wspólnie ją przeżywać. Wśród osób związanych z organizacją wydarzeń artystycznych znajdują się nie tylko najbardziej znane gwiazdy, ale także instrumentaliści, chórki, menedżerowie, tancerze, fachowcy od nagłośnienia i oświetlenia, twórcy scenografii i opraw wizualnych, dostawcy i monterzy sprzętu, budowniczy scen, kierowcy i logistycy, pracownicy ochrony, wizażyści, styliści , fryzjerzy, pracownicy firm sprzedających bilety. Wszyscy oni tworzą #Naszą ekipę koncertową.

Ten koncert miał moc

16.04.2020
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Nasz ostatni koncert w TVP2 obejrzało ponad milion widzów. Cieszymy się niezmiernie, że nasza propozycja spędzenia wieczoru z Zespołem PECTUS spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.

"PRZEJAZDEM" - nowy klip

24.03.2020
Pectus wraz z Kayah obrazem do utworu "Przejazdem"wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego, który 26 marca obchodziłby swoje 79 urodziny! PECTUS feat. KAYAH "PRZEJAZDEM" - teledysk

15 lat ARTEGO POLSKA z naszym udziałem

17.02.2020
Ponad 300 zaproszonych gości, eleganckie stroje, piękni ludzie i wystrój rodem z Hollywood- tak w skrócie wyglądała gala Artego Stars 2020 z okazji 15-lecia marki w Polsce. Imprezę poprowadził Rafał Brzozowski, który podgrzał atmosferę swoim wokalem. Zespół PECTUS - Ambasadorzy marki - udowodnili podczas występu jak bardzo im jest bliskie Artego. To był z pewnością niezapomniany wieczór, o którym będą przypominać specjalnie zaprojektowane na tą uroczystość statuetki rozdane podczas gali.

<< < 1 2 3 4
...
59 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS