news
Obejrzyj teledysk do "Barcelony"!!!

22.11.2012
Ukazał się teledysk do piosenki "Barcelona". Partnerem w realizacji teledysku był producent aparatów fotograficznych OLYMPUS. Przeczytajcie poniżej więcej informacji na temat klipu. Teledysk Pectus "Barcelona"

PECTUS uhonorowany "Zaczarowanym jajem" przez Fundację Anny Dymnej

22.11.2012
19 listopada w TVP Anna Dymna wręczyła nagrody przyjaciołom zaczarowanego ptaszka "Zaczarowane jajo". Te symboliczne nagrody otrzymali ci, którzy wspierają Festiwal Zaczarowanej Piosenki. Oprócz PECTUS nagrodę odebrali m.in.: Andrzej Seweryn, Irena Santor, Emilian Kamiński. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że swoimi piosenkami mogliśmy sprawić komuś radość.

Zobaczcie zdjęcia z planu teledysku "Barcelona"

19.11.2012
Stolica Katalonii, to miejsce gdzie realizowaliśmy teledysk do naszej piosenki "Barcelona" http://www.pectus.com.pl/pl/galeria/sesje/127/barcelona_zdjecia_z_planu_teledysku_w_barcelonie.html

Making-of z planu teledysku "Barcelona"

19.11.2012
Zobaczcie making-of z Barcelony. Teledysk za w internecie pojawi się za ok 3 dni. Oczywiście poinformujemy Was o tym. Pectus nagrywa za granicą

PECTUS Ambasadorem "Szlachetnej Paczki"!

13.11.2012
PECTUS jest Ambasadorem projektu "Szlachetna paczka" w Janowie Lubelskim (rejon Janów Lubelski - powiat janowski) na Lubelszczyźnie. Wspieramy ten projekt całym sercem i zachęcamy do pozostania Darczyńcą dla rodzin w całym kraju. Głównym jego pomysłodawcą jest Ksiądz Jacek Stryczek- duszpasterz ludzi biznesu i prezes tego stowarzyszenia. Projekt "Szlachetna paczka" jest organizowany po raz 12 w Polsce ,a w Janowie Lubelskim organizowany po raz 4. Nasza paczka już pojechała do wybranej przez nas rodziny w Janowie Lubelskim, dołączyli się także przyjaciele z Łomianek: Darek Kamiński ("Basilur"), Hubert Szczeczko, Witek Oszczyk.

<< < 1
...
45 46 47 48 49 50 51
...
56 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ
SPONSOR GŁÓWNY


Oficjalna strona zespołu PECTUS