news
"Szlachetna Paczkę" przygotowana przez PECTUS została już wysłana do wybranej rodziny!!!

09.12.2012
PECTUS jest Ambasadorem projektu "Szlachetna paczka" w Janowie Lubelskim (rejon Janów Lubelski - powiat janowski) na Lubelszczyźnie. Wspieramy ten projekt całym sercem i zachęcamy do pozostania Darczyńcą dla rodzin w całym kraju. PACZKA OD PECTUS JUŻ POJECHAŁA DO JANOWA LIBELSKIEGO!!! Czytajcie w "więcej"

PECTUS "Barcelona" nominowana do Przeboju Roku 2012!

04.12.2012
"Barcelona" jest nominowana w plebiscycie Radia RMF FM do przeboju roku 2012. Głosujcie na PECTUS. Wielki Finał już 1 stycznia 2013 od godz. 18:00 w RMF FM! Głosuj na "Barcelonę"

PECTUS wspiera akcję "Talerz Miłosierdzia" Towarzystwa Św. Brata Alberta

25.11.2012
15 grudnia w Europejskie Galerii Sztuki - Millenium Hall w Rzeszowie odbędzie się koncert w ramach akcji "Talerz Miłosierdzia". Cegiełką na koncert jest specjalnie zaprojektowany i wyprodukowany przez Zakłady Porcelany w Ćmielowie porcelanowy talerz, który stawiamy na wigilijnym stole dla zbłąkanego gościa. Będzie to pełnowymiarowy koncert z największymi przebojami PECTUS. PECTUS z koncertem podczas Gali "Talerz Miłosierdzia"

Obejrzyj teledysk do "Barcelony"!!!

22.11.2012
Ukazał się teledysk do piosenki "Barcelona". Partnerem w realizacji teledysku był producent aparatów fotograficznych OLYMPUS. Przeczytajcie poniżej więcej informacji na temat klipu. Teledysk Pectus "Barcelona"

PECTUS uhonorowany "Zaczarowanym jajem" przez Fundację Anny Dymnej

22.11.2012
19 listopada w TVP Anna Dymna wręczyła nagrody przyjaciołom zaczarowanego ptaszka "Zaczarowane jajo". Te symboliczne nagrody otrzymali ci, którzy wspierają Festiwal Zaczarowanej Piosenki. Oprócz PECTUS nagrodę odebrali m.in.: Andrzej Seweryn, Irena Santor, Emilian Kamiński. Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że swoimi piosenkami mogliśmy sprawić komuś radość.

<< < 1
...
48 49 50 51 52 53 54
...
59 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS