news
"Barcelona awansuje"

10.09.2012
Jak pisaliśmy, nasz najnowszy singiel "Barcelona" kilka dni temu miał swoją premierę w Radio ZET. Już po pierwszym tygodniu trafił z Propozycji na listę Przebojów i jako nowość uplasował się na 17. miejscu. Dziękujemy za wszystkie głosy i liczymy na dalsze. Pamiętajcie, że codziennie możecie oddać swój głos na ulubioną piosenkę na Liście Przebojów Radia ZET. Mamy nadzieję, że tą ulubioną została już "Barcelona". Głosujcie tutaj

Jubileusz Telewizji Polskiej - 60 lat!

10.09.2012
PECTUS wystąpił podczas jubileuszu Telewizji Polskiej, która w tym roku obchodzi 60 lat. Bracia Szczepanik wystąpili zarówno na dużej scenie przed gmachem TVP oraz w studio TVP Polonia. Były spotkania z widzami, autografy, spotkania z osobistościami świata filmu. Zobacz wszystko w Wydarzeniach w naszej Galerii.

PECTUS gwiazdą "Dni Otwartych" TVP!

05.09.2012
Muzyczne życzenia od zespołu Pectus podczas dni otwartych TVP Polonia. Podczas dni otwartych TVP Polonia, których gośćmi będą min. Bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus telewidzowie zwiedzający studia w gmachu TVP SA na Woronicza będą mogli przesłać swoim najbliższym muzyczny upominek. 8 września, koncert sprzed gmachu TVP SA, nie tylko dla Telewidzów, ale także dla wszystkich gości Dni Otwartych. Serdecznie zapraszamy do Warszawy na ul. Woronicza 17 bądź do TVP Polonia!

"BARCELONA" wchodzi do gry - nowy singiel PECTUS!

04.09.2012
Nasz nowy singiel pt. "Barcelona" PECTUS jest już propozycją na Liście Przebojów Radia ZET. Za chwilę usłyszycie go w całym kraju. Piosenka opowiada prawdziwą historię trzech przyjaciółek, które wybrały się na weekend do Barcelony. Każda miała inny bagaż doświadczeń oraz kilka ważnych spraw życiowych do załatwienia. Po powrocie, z wydaje się niewinnego wyjazdu, ich życie zupełnie się zmieniło. Może nie każdej na takie, jakie sobie wymyśliła, jednak bilans jest na plus. Czekamy na Wasze głosy:) http://www.radiozet.pl/Programy/Lista-Przebojow-Radia-ZET

Tomasz Szczepanik zagra dziś w Wielkim Meczu Charytywnym na PEPSI ARENA w Warszawie.

02.09.2012
Tomasz Szczepanik weźmie udział w "Wielkim Meczu", który jak co roku organizuje Fundacja TVN. Gwiazdy, dziennikarze, aktorzy, prezenterzy, muzycy i parlamentarzyści po raz kolejny wyjdą na murawę 2 września o godzinie 17:00 na Pepsi Arenie (Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3. Dochód z imprezy, jak zawsze, zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji. Nie wiemy, czy i w tym roku uda się strzelić bramkę. Na wszelki wypadek przypominamy bramkę z 2011 roku.

<< < 1
...
52 53 54 55 56 57 58
...
59 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS