news
PECTUS gwiazdą "Dni Otwartych" TVP!

05.09.2012
Muzyczne życzenia od zespołu Pectus podczas dni otwartych TVP Polonia. Podczas dni otwartych TVP Polonia, których gośćmi będą min. Bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus telewidzowie zwiedzający studia w gmachu TVP SA na Woronicza będą mogli przesłać swoim najbliższym muzyczny upominek. 8 września, koncert sprzed gmachu TVP SA, nie tylko dla Telewidzów, ale także dla wszystkich gości Dni Otwartych. Serdecznie zapraszamy do Warszawy na ul. Woronicza 17 bądź do TVP Polonia!

"BARCELONA" wchodzi do gry - nowy singiel PECTUS!

04.09.2012
Nasz nowy singiel pt. "Barcelona" PECTUS jest już propozycją na Liście Przebojów Radia ZET. Za chwilę usłyszycie go w całym kraju. Piosenka opowiada prawdziwą historię trzech przyjaciółek, które wybrały się na weekend do Barcelony. Każda miała inny bagaż doświadczeń oraz kilka ważnych spraw życiowych do załatwienia. Po powrocie, z wydaje się niewinnego wyjazdu, ich życie zupełnie się zmieniło. Może nie każdej na takie, jakie sobie wymyśliła, jednak bilans jest na plus. Czekamy na Wasze głosy:) http://www.radiozet.pl/Programy/Lista-Przebojow-Radia-ZET

Tomasz Szczepanik zagra dziś w Wielkim Meczu Charytywnym na PEPSI ARENA w Warszawie.

02.09.2012
Tomasz Szczepanik weźmie udział w "Wielkim Meczu", który jak co roku organizuje Fundacja TVN. Gwiazdy, dziennikarze, aktorzy, prezenterzy, muzycy i parlamentarzyści po raz kolejny wyjdą na murawę 2 września o godzinie 17:00 na Pepsi Arenie (Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3. Dochód z imprezy, jak zawsze, zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji. Nie wiemy, czy i w tym roku uda się strzelić bramkę. Na wszelki wypadek przypominamy bramkę z 2011 roku.

"BARCELONA" premiera nowej piosenki PECTUS w Radio ZET!

01.09.2012
Już dzisiaj podczas listy przebojów Radia ZET premiera najnowszej piosenki PECTUS. Utwór nosi tytuł "Barcelona" i opowiada prawdziwą historię z życia trzech przyjaciółek. Zapraszamy do słuchania od 17.00 - 20.00 w Radio ZET.

PECTUS porwał publiczność na trasie Lata Zet i Dwójki w Uniejowie!

30.08.2012
26 sierpnia w Uniejowie zakończyła się trasa koncertowa Lata Zet i Dwójki. PECTUS wystąpił przed dwudziestotysięczną widownią ze swoimi największymi przebojami. Wieść niesie, że swoim występem bracia Szczepanik porwali publiczność. Zobaczcie zdjęcia w naszej Galerii, linki do filmów z występów dostępne poniżej. Na scenie pojawili się także: The Rasmus, Afromental, Kasia Wilk, Kombii i wielu innych wykonawców.

<< < 1
...
51 52 53 54 55 56 57
...
58 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS