news
PECTUS i ARTEGO razem w Turcji

16.10.2019
Gorąca Turcja, kilkudziesięciu klientów, przedstawicieli i partnerów marki Artego i seria niecodziennych wydarzeń z Zespołem PECTUS w roli głównej - w takich okolicznościach Bracia Szczepanikowie spędzili październikowy tydzień.

Nagrywamy teledysk

02.10.2019
Pracujemy nad kolejnym singlem do naszej najnowszej płyty z duetami. Do utworu "Głowę noś do góry", który wykonujemy wspólnie z Kasią Cerekwicką właśnie powstaje teledysk. Wkrótce jego emisja, a wraz z nią... niespodzianka!

Prace nad nową płytą nabierają rozpędu

17.09.2019
Kolejne znakomite wokalistki odwiedziły studio nagrań Zespołu PECTUS. Kolejne utwory, wraz z Tomkiem Szczepanikiem, zaśpiewały Alicja Majewska i Halinka Mlynkova.

Wielki Mecz TVN-WOŚP i piękna bramka Maćka Szczepanika!!!

17.09.2019
Dwie drużyny, prawdziwe emocje oraz szczytny cel - już po raz trzeci TVN stanął w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem wygrała drużyna TVN, w składzie której zagrał Zespół PECTUS. Maciej Szczepanik przy wielotysięcznej publiczności strzelił przeciwnikom pięknego gola.

TVN o FESTIWALU W SOPOCIE: Pectus i Kasia Popowska rozgrzali publiczność do czerwoności!

17.08.2019
Podczas trzeciego dnia festiwalu w koncercie "Przeboje z winyli" zespół Pectus wykonał utwór zespołu Obywatel G.C. pt. "Nie pytaj o Polskę". Pomimo, że piosenka powstała w 1988 roku, widownia nadal pamiętała jej słowa. Nawet młode pokolenie publiczności śpiewało razem z zespołem. Występ poruszył serca widzów. Obudził w nich ducha poprzednich czasów. Atmosfera, jaka panowała na terenie Opery Leśnej w Sopocie była nie do podrobienia.

<< < 1 2 3 4 5
...
58 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS