news
Prestiżowa noc z ARTEGO

11.04.2019
Kolejny rok współpracy z firmą ARTEGO obfituje w niezwykłe wydarzenia. Ostatni weekend był dla Zespołu PECTUS bardzo intensywny. W ciągu dwóch dni Targów LOOK Beauty Vision w Poznaniu bracia Szczepanikowie wystąpili na scenie Artego Prestige Night, a także spotkali się z klientami firmy na pokazach i na fryzjerskim stoisku targowym Artego.

Magiczny koncert w Kielcach

03.04.2019
- To było niesamowite wydarzenie - tak o koncercie w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach mówiła publiczność. Zespół PECTUS wystąpił w Kielcach w towarzystwie genialnego Włodka Pawlika.

Udany Dzień Kobiet

18.03.2019
Aż 4 koncerty zagrał Zespół PECTUS z okazji Dnia Kobiet. Sale pękały w szwach, a wszystkie panie doskonale się bawiły. Te w Nowych Skalmierzycach tak znakomicie, że na scenę poleciały niektóre części garderoby.

Koniec sezonu kolędowego

29.01.2019
Koncertem na warszawskiej Woli zakończyliśmy kolędowy sezon koncertowy. Łapiemy łyk oddechu i wyruszamy w wiosenną trasę akustyczną. Będziemy w wielu miejscowościach w całej Polsce.

Kolędowanie przy kominie z Zespołem PECTUS

08.01.2019
Kolędowanie przy kominie z Zespołem PECTUS - to program nagrany w rodzinnym domu braci Szczepaników w Bogoniowicach. Zajrzyjcie w ich wspomnienia z dzieciństwa.

<< < 1 2 3 4 5 6
...
57 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ
SPONSOR GŁÓWNYPARTNER MOTORYZACYJNY


Oficjalna strona zespołu PECTUS