news
Koncert w Kielcach przeniesiony na wiosnę 2019

28.09.2018
Kochani z ważnych przyczyn osobistych musimy zmienić datę kieleckiego koncertu zaplanowanego na 1. października 2018. Wszystkie zakupione bilety podlegają zwrotowi w taki sam sposób jak były zakupione. Jak tylko ustalona zostanie nowa data, natychmiast poinformujemy o warunkach zakupu biletów. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale mamy nadzieję że nasze wiosenne z Państwem spotkanie będzie pełne niezapomnianych wrażeń.

Za nami koncert promujący najnowszą płytę

19.09.2018
Za nami wspaniały wieczór w Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Koncert promujący naszą najnowszą płytę "PECTUS akustycznie" przeszedł do historii i jesteśmy przekonani, że był wydarzeniem wyjątkowym i nietuzinkowym.

ORZEŁ WPROST dla PECTUS

11.09.2018
10 września w Rzeszowie odbyła się Gala wręczenia nagród Orły Wprost, podczas której nagrody odbierają firmy najlepiej rozwijające się w danym regionie. Nagrodą uhonorowany został również Pectus za Osobowość Regionu.

Promocyjny koncert w studiu Polskiego Radia

02.09.2018
Już 18 września odbędzie się koncert promujący naszą najnowszą płytę PECTUS AKUSTYCZNIE. Naszym gościem będzie znakomity Włodek Pawlik. Zapraszamy do studia koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Jednego jesteśmy pewni - to będzie wieczór pełen emocji.

Akustyczna jesień z Włodkiem

31.08.2018
Nie próżnujemy. Choć jeszcze lato, już układamy naszą jesienną, akustyczną trasę koncertową. Wyruszamy w nią razem z Włodkiem Pawlikiem.

<< < 1
...
3 4 5 6 7 8 9
...
55 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ
SPONSOR GŁÓWNY


Oficjalna strona zespołu PECTUS