news
Wielki Mecz TVN-WOŚP i piękna bramka Maćka Szczepanika!!!

17.09.2019
Dwie drużyny, prawdziwe emocje oraz szczytny cel - już po raz trzeci TVN stanął w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem wygrała drużyna TVN, w składzie której zagrał Zespół PECTUS. Maciej Szczepanik przy wielotysięcznej publiczności strzelił przeciwnikom pięknego gola.

TVN o FESTIWALU W SOPOCIE: Pectus i Kasia Popowska rozgrzali publiczność do czerwoności!

17.08.2019
Podczas trzeciego dnia festiwalu w koncercie "Przeboje z winyli" zespół Pectus wykonał utwór zespołu Obywatel G.C. pt. "Nie pytaj o Polskę". Pomimo, że piosenka powstała w 1988 roku, widownia nadal pamiętała jej słowa. Nawet młode pokolenie publiczności śpiewało razem z zespołem. Występ poruszył serca widzów. Obudził w nich ducha poprzednich czasów. Atmosfera, jaka panowała na terenie Opery Leśnej w Sopocie była nie do podrobienia.

PECTUS na festiwalu TOP OF THE TOP

10.08.2019
Już 15 sierpnia Zespól PECTUS zagra na festiwalu w Sopocie. Usłyszymy najnowszy singiel "Najlepiej być w podróży" a także utwór, który będzie niespodzianką dla fanów.

PECTUS feat. Kasia Popowska "Najlepiej być w podróży'" - nowy singiel

17.06.2019
PREMIERA: Najnowszy singiel zespołu Pectus feat. Kasia Popowska "Najlepiej być w podróży" / 17.06. "Najlepiej być w podróży" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album z premierowymi utworami zespołu Pectus. Ta jubileuszowa płyta, z gośćmi specjalnymi, zostanie wydana z końcem tego roku z okazji przypadającego w 2020 roku 15-lecia zespołu. W zapowiadającej wydawnictwo piosence "Najlepiej być w podróży", w duecie z wokalistą zaśpiewała Kasia Popowska. Najlepiej być w podrózy - posłuchaj na swoim ulbionym kanale

Plenerowe szaleństwo

05.06.2019
Sezon koncertów plenerowych ruszył pełną parą. Zespół PECTUS tego lata odwiedzi wiele miejscowości w całej Polsce: od morza aż do Tatr. Tysiące ludzi będą miały okazję obejrzeć multimedialne show przygotowane przy okazji koncertów plenerowych

<< < 1
...
3 4 5 6 7 8 9
...
59 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS